O Nas

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych oraz prac remontowo-budowlanych. Jako firma na rynku działamy od 2000 roku. Wcześniej wykonywaliśmy prace w innych przedsiębiorstwach gdzie udało się mam zdobyć ogromne doświadczenie w pracach budowlanych oraz instalacyjnych.

Większą część prac wykonujemy na terenie Rzeszowa i jego okolic. Oprócz tego jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całej Polski. Obiekty, w których wykonujemy zlecenia to domy jednorodzinne, szeregówki, lokale publiczne. Jednym z największych i ważniejszych projektów firmy było wykonanie instalacji elektrycznej, teleinformatycznej oraz wykonanie prac wykończeniowych w biurowcu firmy IDEO w Rzeszowie. W trakcie realizacji tego zlecenia mieliśmy możliwość wykazania się swoją dokładnością i zarządzania czasem pracy, co przyczyniło się do ukończenia inwestycji na wysokim poziomie oraz przed końcowym terminem zakończenia prac.

Jako firma działająca w branży elektrycznej i remontowo-budowlanej współpracujemy z hurtowniami: oświetleniowymi, elektrycznymi, budowlanymi. Dzięki temu nasz klient jest zadowolony z naszej pracy a także z cen, jakie mu oferujemy.

Posiadamy wysokiej klasy narzędzia, dzięki którym możemy dokładnie wykonywać prace w niemalże wszystkich warunkach. Spośród wszystkich firm wyróżnia nas kompleksowy i wysoki standard wykonywania prac a naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.